Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej naszego Biura Rachunkowego.

Biuro Rachunkowe TAX powstało w 2006 r. i świadczy usługi w oparciu o Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów nr 14608/99. Bezpieczeństwo współpracy gwarantuje zawarta polisa ubezpieczeniowa OC z PZU S.A.

Właściciel Biura Rachunkowego posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie rachunkowości i podatków zdobyte na stanowisku głównego księgowego. Dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Stale śledzimy nowości z zakresu finansów i rachunkowości oraz zmiany prawa podatkowego.

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia Firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Podstawowym zakresem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnym profilu działalności, jak i formie prawnej. Obsługujemy Przedsiębiorców z terenu Mielca i okolic. Prowadzimy księgowość dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Nasza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Pragniemy zaprosić do współpracy również wszystkich, którzy mają zamiar rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Pomożemy i doradzimy w trakcie procesu rejestracji firmy.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i zachowanie pełnej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów w czasie współpracy, jak i po jej zakoñczeniu.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową ofertą naszego Biura.
Biuro Rachunkowe TAX
Bogdan Ka¼mierski

39-300 Mielec
ul. Staffa 1/26

zobacz dojazd >

tel./fax: (17) 583 49 80
tel. kom.: 502 307 769

email: biuro@tax.mielec.pl
Godziny pracy:

od poniedzia³ku do pi±tku,
w godz. 8.00 - 16.00
Nasze biuro korzysta z SKP® - programu KPiR
Srona główna Dodaj do ulubionych Wyślij wiadomość Biuro Rachunkowe Mielec